Pranešimas
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/95

LAIMĖJOME NET 14 MEDALIŲ

Gegužės 22 dieną Kazlų Rūdoje vyko Lietuvos specialiosios olimpiados lengvosios atletikos čempionatas.  Jame dalyvavo 146 sportininkai, tarp kurių ir 7 mūsų mokyklos lengvaatlečiai: Saulius ir Virginijus Kačiukaičiai, Evelina, Greta ir Ričardas Raliai, Modestas Simanauskas ir Saulius Smekajevas. Mokinius varžyboms ruošė vyresnysis specialusis pedagogas Gediminas Laurinavičius.

Mūsų jaunieji sportininkai varžėsi bėgimo, šuolio į tolį, rutulio stūmimo, kamuolio metimo į tolį rungtyse bei jose laimėjo 14 medalių – 5 aukso, 3 sidabro ir 6 bronzos. Didžiuojamės savo mokiniais ir mokytoju!