Stovykla "Spalvos vaikams"

Edukacinė vaikų stovykla „Sveika gyvensena – gyvenimo būdas“ įsikūrusi  Kelmės specialiojoje mokykloje. Stovyklos veiklos remiamos įgyvendinant edukacines programas vaikų stovyklose 2018-2019 m.m. mokinių atostogų (žiemos ir pavasario) metu.

Stovykloje poilsiauja 7-18 metų amžiaus arba ne vyresni nei 21 metų neįgalūs asmenys (prioritetas teikiamas specialiųjų poreikių vaikams). Vaikai skirstomi šeimynomis. Neįgalieji ir turintys didelių ir labai didelių specialiųjų poreikių vaikai tolygiai paskirstomi į šeimynas.

Kiekvieną dieną praktikuojame įvairias fizinio aktyvumo formas ir propaguojame aktyvaus gyvenimo principus. Organizuojame žygius, išvykas į baseiną, boulingą. Suteikiame žinių apie sveiką gyvenimo būdą. Ugdome pažintines, kūrybines ir prigimtines galias, ekologinę savimonę ir kultūrą, draugišką bendravimą, pagarbą ir toleranciją. Organizuojame kryptingą ir turiningą laisvalaikį.

Stovykla veikia:

I pamaina - 2019 m. vasario 18-22

II pamaina -2019 m. balandžio 23-27

Stovyklos kaina – 95 eurai ( 30% šios sumos finansuoja TAPK projektas, socialiai remtiniems vaikams projektas finansuoja 95% stovyklos kainos. Likusi suma finansuojama iš kitų šaltinių).

Informacija: tel.: 8-427-51325

Daugiau šioje kategorijoje: Halloween Party 2014 »