Projektas „Sveikata visus metus“

2018 – 2022 m. mokykloje vyko projektas „Sveikata visus metus“. Per metus su „Šypsniukų“ komanda priėmėme vienuolika iššūkių: „Sveikas vargšas turtingesnis už ligotą karalių“, „Švara sesutė – sveikata motutė“, „Šiandien su kupra, rytoj – su lazda“(judėjimo svarba)., Nepamesk galvos: saugus ir sveikas (kaip elgtis įvairiose sveikatai pavojingose situacijose), „ Trykštantys sveikatos šaltiniai miške“,  „ Tegul maistas tampa jūsų vaistu, kitu atveju vaistai taps jūsų maistu“, „Linksmumas yra pagrindinis indėlis į sveikatos mišrainę, „Nuo pažinimo – sveikatos link“, „Jei gali svajoti apie tai, gali ir padaryti“,  „Drausti negalima leisti. (Kur dėti kablelį?) – saugus internetas“ ir  „Sveikata yra dovana, kurią reikia pasidovanoti sau pačiam (B. Werner ).

Kiekvieną mėnesį iššūkius skelbia Lietuvos mokinių neformaliojo ugdymo centras. Visų iššūkių tikslas  - padėti vaikams įgyti bendrą sveikatos suvokimą, išsiugdyti sveikatai naudingus gebėjimus, įpročius bei nuostatas, atsakomybę už savo ir kitų sveikatą, paskatinti juos rinktis sveiką gyvenimo būdą.

Įgyvendinus visus iššūkius mūsų mokykla buvo apdovanota pirmosios vietos diplomu.