DRAUGIŠKA VIKTORINA „ATRASK SAVO PASAULĮ-4“

Vasario 13 dieną II-os socialinių įgūdžių klasės mokinių komanda „TIKRI DRAUGAI“ dalyvavo Kelmės „Aukuro“ pagrindinėje mokykloje vykusioje rajono ugdymo įstaigų 6-tų klasių mokinių muzikos, dorinio ir socialinių įgūdžių ugdymo viktorinoje „Atrask savo pasaulį - 4“.  Mokiniai pasitikrino savo muzikines žinias, sprendė įvairias užduotis, ugdė dorines vertybes, mokėsi suprasti savo jausmus, stengėsi priimti teisingus sprendimus ir išsakyti savo nuomonę. Buvome apdovanoti  organizatorių Padėka už žinias ir artistiškumą bei atminimo dovanėlėmis.

• MSM-1
  • aikos
  • antras zingsnis
  • color4kids
  • eduka
  • erasmus
  • esff
  • etwinning
  • main-logo
  • sdfgdsgsgdsgdsfg
  • sppc
  • tapk

Apie mokyklą

Kelmės rajono savivaldybės biudžetinė įstaiga, teikianti pradinį ir pagrindinį specialųjį išsilavinimą 7 – 21 m. asmenims, turintiems specialiųjų ugdymosi poreikių.