Krepšinio testų varžybos

Vasario 12 d. Šiaulių ,, Ringuvos'' specialiojoje mokykloje vyko krepšinio testų varžybos, kuriose dalyvavo 5 komandos. Mūsų mokyklos jaunųjų krepšininkų komandą sudarė Saulius ir Virginijus  Kačiukaičiai, Modestas Simanauskas, Saulius Smekajevas ir Evelina Ralytė. Komandos varžėsi penkiose rungtyse - kamuolio varymo, kamuolio perdavimo, kamuolio varymo ir perdavimo, baudų metimų ir metimų iš po krepšio. Mūsų komanda pasirodė ypač sėkmingai - iškovota pirma komandinė vieta, o individualioje įskaitoje 10 klasės mokinys S. Smekajevas laimėjo pirmąją vietą, o 9 klasės mokinys V. Kačiukaitis - antrąją. Nugalėtojai buvo apdovanoti medaliais ir atminimo taurėmis. Komandą varžyboms ruošė vyresn.spec.pedagogas Gediminas Laurinavičius.

 • MSM-1
 • aikos
 • antras zingsnis
 • color4kids
 • eduka
 • erasmus
 • esff
 • etwinning
 • main-logo
 • sdfgdsgsgdsgdsfg
 • sppc
 • tapk

Apie mokyklą

Kelmės rajono savivaldybės biudžetinė įstaiga, teikianti pradinį ir pagrindinį specialųjį išsilavinimą 7 – 21 m. asmenims, turintiems specialiųjų ugdymosi poreikių.