Edukacinė išvyka į Latviją

Gegužės 8 dieną mokytojo Valdo Kančausko iniciatyva 28 mūsų mokyklos ir 5 NVŠ būrelį lankantys Kelmės ,,Kražantės" progimnazijos mokiniai, keletas tėvų ir mokytojų kartu vyko į edukacinę - pramoginę - pažintinę kelionę po kaimyninę |Latviją.

Rodos dar visai neseniai Jungtinių Amerikos Valstijų ambasadoje Vilniuje buvo surengta mūsų mokyklos mokinių vektorinės tapybos darbų paroda, kurios metu vyko ir labdaringas aukcionas.  Ambasados bendruomenės nariai nupirko net 17 vektorinės tapybos darbų. Už gautas lėšas V. Kančauskas pakvietė mokinius, mokytojus ir jų tėvus apsilankyti Siguldos  mieste esančiame didžiausiame Baltijos šalyse ,,Tarzans" nuotykių parke po atviru dangumi. Vaikai išbandė ekstremalią vasaros rogučių trasą, grožėjosi Gaujos upės, nacionalinio parko išskirtinio grožio vaizdais, kėlėsi  funikulieriumi, kuris kabo ant beveik dviejų kilometrų ilgo lyno,  aplankė unikalią Gutmanio olą. Pakeliui sustojo ir Rygoje.

 • MSM-1
 • aikos
 • antras zingsnis
 • color4kids
 • eduka
 • erasmus
 • esff
 • etwinning
 • main-logo
 • sdfgdsgsgdsgdsfg
 • sppc
 • tapk

Apie mokyklą

Kelmės rajono savivaldybės biudžetinė įstaiga, teikianti pradinį ir pagrindinį specialųjį išsilavinimą 7 – 21 m. asmenims, turintiems specialiųjų ugdymosi poreikių.