Tiesiogiai dirbantys su vaikais

Eil.

Nr.

Vardas, Pavardė

Pareigos

Kvalifikacija

1.

Irena Baliutavičienė

Bendrabučio auklėtoja

Vyresnioji pagalbos mokiniui specialistė

2.

Irena Biliuvienė

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui, mokytoja

Vyresnioji specialioji pedagogė

3.

Odeta Budraitė

Mokytoja                        Specialioji pedagogė

4.

Irena Dargienė

Vyr.auklėtoja

Vyresnioji specialioji pedagogė

5.

Renata Drukteinienė

Mokytojo - auklėtojo padėjėja

6.

Donata Dzimidavičienė

Mokytojo - auklėtojo padėjėja

 7.

Ona Jokubauskienė

Mokytoja

Vyresnioji specialioji pedagogė

 8.

Rūta Jagminienė

Ergoterapeutė

 
 9.

Aušra Juodišienė

Mokytoja

Vyresnioji pagalbos mokiniui specialistė

 10.

Birutė Kaciucevičienė

Mokytojo - auklėtojo padėjėja

 11.

Daiva Kačinskienė

Mokytoja

Vyresnioji pagalbos mokiniui specialistė

 12.

Vaida Kaminskienė

Mokytoja

Vyresnioji pagalbos mokiniui specialistė

 13.

Valdas Kančauskas           

Mokytojas

Vyresnysis specialusis pedagogas

 14.

Lina Kasparė

Kineziterapeutė

 15.

Jolanta Kasperavičiūtė

Logopedė

Vyresnioji specialioji pedagogė

 16.

Rasma Labanauskienė

Socialinio darbuotojo padėjėja

 17.

Gediminas Laurinavičius

Mokytojas

Vyresnysis specialusis pedagogas

 18.

Lina Mažeikienė

Logopedė

Vyresnioji pagalbos mokiniui specialistė

 19.

Vilija Mikalajūnė

Mokytoja

Specialioji pedagogė

 20.

Vida Mišeikienė

Mokytoja

Vyresnioji specialioji pedagogė

 21.

Vilija Navickienė

Bendrabučio auklėtoja

Specialioji pedagogė

 22.

Rūta Petravičienė

Mokytoja

Vyresnioji pagalbos mokiniui specialistė

 23.

Aušra Pluščiauskienė

Mokytoja

Vyresnioji pagalbos mokiniui specialistė

 24.

Lina Ragutskytė

Mokytoja; auklėtojo padėjėja

Specialioji pedagogė

 25.

Gintas Razminas

Auklėtojo padėjėjas

 26.

Ingrida Rukšėnienė

Bendrabučio auklėtoja

Specialioji pedagogė

 27.

Ona Sakalauskienė

Mokytoja

Vyresnioji specialioji pedagogė

 28.

Kristina Sankauskaitė

Mokytoja

Specialioji pedagogė

 29.

Gražina Stankevičienė

Mokytojo - auklėtojo padėjėja

 30.

Vytenis Šiatkus

Visuomenės sveikatos priežiūros specialistas

 31.

Laima Šimkuvienė

Mokytojo - auklėtojo padėjėja

 32.

Žydrūnė Šimkuvienė

Mokytoja

Vyresnioji pagalbos mokiniui specialistė

 33.

Inga Šimulienė

Mokytoja

Vyresnioji specialioji pedagogė

 34.

Ilona Kančiauskienė

Socialinė pedagogė

Socialinė pedagogė

 35.

Egidijus Visockas

Mokytojas

Vyresnysis specialusis pedagogas

 

Daugiau šioje kategorijoje: « Aptarnaujantis personalas
  • MSM-1
  • aikos
  • antras zingsnis
  • color4kids
  • eduka
  • erasmus
  • esff
  • etwinning
  • main-logo
  • sdfgdsgsgdsgdsfg
  • sppc
  • tapk

Apie mokyklą

Kelmės rajono savivaldybės biudžetinė įstaiga, teikianti pradinį ir pagrindinį specialųjį išsilavinimą 7 – 21 m. asmenims, turintiems specialiųjų ugdymosi poreikių.