Draugystės bokštas

2023 m. kovo 24 dieną, vyko patyriminės-kūrybinės dirbtuvės  „Draugystės bokštas“ ZOOM platformoje. Jose dalyvavo 1-4 klasių mokiniai. Patyriminių – kūrybinių dirbtuvių tikslas: ugdyti mokinių saviraišką, įsitraukimą atliekant komandinį kūrybinį darbą, taip patiriant atradimo džiaugsmą bei pasitenkinimą bendravimu ir kūryba veiklos metu. „Draugystės bokštą“ mokiniai gamino iš įvairiausių priemonių, kaladėlės, antrinės žaliavos ir kt.  Mokiniams buvo įdomu statyti bokštą, matyti save ir kitus kuriančius bendraamžius kompiuterio ekrane. Užsiėmimo metu kalbėta apie teigiamas emocijas, kurios turėtų gyventi kiekvienoje klasėje, kad bokšto gyventojai jaustųsi saugūs ir laimingi.