1,2 PROC. GYVENTOJŲ PAJAMŲ MOKESČIO PARAMA

Nuoširdžiai dėkojame, kad praėjusiais metais skyrėte paramą mokyklai. Šios lėšos yra kaupiamos specialioje sąskaitoje. Maloniai prašome pasinaudoti galimybe gerinti savo vaikų ugdymosi sąlygas ir šiemet.

GPM paramos skyrimas 2024 metais:

Prašymą skirti dalį sumokėto GPM paramai galima pateikti iki š. m. gegužės 1 d. per EDS, adresu https://deklaravimas.vmi.lt, pasirinkus Deklaravimas > Pildyti formą. Jūs galite skirti mokyklai 1,2 proc. pajamų mokesčio. Primename, kad nuo 2022 m. sausio 1 d. prašymai pervesti pajamų mokesčio dalį teikiami tik elektroniniu būdu. Prašymas skirti paramą pateikiamas dažniausiai pildomų formų sąraše. Daugiau informacijos apie paramos skyrimą skelbiama VMI svetainėje.