LSOK vidutinio intelekto sutrikimo atletų netradicinių taiklumo žaidimų čempionatas Kelmėje

2023 m. lapkričio 29 d. Kelmės sporto centre įvyko LSOK ir Kelmės specialiosios mokyklos organizuojamas Netradicinių taiklumo žaidimų čempionatas. Jame dalyvavo 12 komandų iš įvairių Lietuvos miestų. Komandos varžėsi dvylikoje rungčių, taškai buvo sumuojami. Sužaidus visus žaidimus ir suskaičiavus taškus, paaiškėjo, kad 3 vietą iškovojo Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro komanda, 2 vietą - Kelmės dienos socialinės globos centras, o varžybų nugalėtojais tapo Kelmės specialiosios mokyklos I-oji komanda. Renginio dalyvius pasveikino Kelmės specialiosios mokyklos direktorė Dalia Viliūnienė ir Kelmės sporto centro direktorius Vaidotas Monkevičius. Užduotis čempionatui ruošė Gediminas Laurinavičius ir Vaida Kaminskienė. Dėkojame Kelmės sporto centro administracijai už suteiktą galimybę jų patalpose organizuoti renginį ir G picai už dalyvių maitinimą.