Pranešimas
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/119

Respublikinis specialiųjų ugdymosi poreikių turinčių mokinių viešojo skaitymo konkursas

Gelgaudiškio „Šaltinio“ specialiojo ugdymo centre šių metų kovo mėnesį vyko respublikinis specialiųjų ugdymosi poreikių turinčių mokinių viešojo skaitymo konkursas „Jie nešė šviesą ant pečių“, kuris buvo skirtas Knygnešio dienai paminėti. Konkurse  dalyvavo 110 mokinių iš skirtingų Lietuvos ugdymo įstaigų.

Septyni mūsų mokyklos mokiniai (dešimtokės: Gabrielė Navickaitė, Rosita Grigaitė - mokytoja Ona Jokubauskienė; aštuntokas Laisvydas Smekajevas - mokytoja Inga Šimulienė; socialinių įgūdžių ugdymo klasės mokinė Evelina Ralytė - mokytoja Aušra Juodišienė; šeštokai: Etgaras Musneckas, Skaistė  Černauskaitė, Auksė Povilauskaitė - mokytoja Lina Ragutskytė) dalyvavo šiame konkurse. Džiaugiames jų pasiekimais:

8 klasės mokinys L. Smekajevas 5-8 klasių grupėje užėmė 1 vietą, o dešimtokė G. Navickaitė  9-12 bei SĮU klasių grupėje taip pat užėmė 1 vietą.

Konkurso nugalėtojai ir jų mokytojai apdovanoti diplomais bei atminimo dovanomis, kurias įsteigė Gelgaudiškio „Šaltinio“ specialiojo ugdymo centras.

{gallery}119{/gallery}