GRUODŽIO MĖNESIO „DARNI MOKYKLA“ INICIATYVOS

Antrus metus jungiamės prie programos „Darni mokykla“.

Gruodžio mėnesį visa mokyklos bendruomenė buvo kviečiama į kūrybines dirbtuvėles „Darnios Kalėdos“. Juose gaminome Kalėdinius namelius iš antrinių žaliavų (sulčių, pieno tetrapakai, sagos, karoliukai, kamštukai ir kt.). Visi šie nameliai puošia mūsų mokyklą.

Iš savo darže užaugintų daržovių jaunosios bendrovės „Viltis“ mokiniai, pradėjo gaminti sveikuoliškus užkandžius, taip gilindami  žinias apie virėjo specialybę, sveiką mitybą bei savitvarką. Prekiaudami  sveikuoliškus užkandukus pertraukų metu, labiau susipažįsta su pardavėjo – prekių žinovo profesija. Šia iniciatyva mokyklos bendruomenė skatinama  sveikiau maitintis.