PROJEKTAS „SVEIKATA VISUS METUS“

Kelmės specialiosios mokyklos 3-4 klasės mokinių komanda „Raudonskruosčiai“, kartu su socialine pedagoge Asta Trijoniene ir mokytoja Lina Ragutskyte, dalyvauja Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro projekte „Sveikata visus metus“.

Projekto tikslas - padėti vaikams įgyti bendrą sveikatos suvokimą, išsiugdyti sveikatai naudingus gebėjimus, įpročius bei nuostatas, atsakomybę už savo ir kitų sveikatą, paskatinti juos rinktis sveiką gyvenimo būdą. Visu metus, kas mėnesį, gausime vis naują iššūkį, kurį turėsime įveikti.

Pirmasis mūsų iššūkis - „Šiandien esu labai turtingas, nes esu sveikas“.  Kartu aptarėme kaip suprantame šį posakį, kodėl svarbu jaustis sveikai, kokia vertybė sveikata. Skubėdami prabudinti pavasarį sukūrėme septynlapį gėlės žiedą su svarbiausiomis taisyklėmis, kurių laikydamiesi būsime sveiki, o kartu ir turtingi.

Vėliau atsiraitoję rankoves gaminome sveikiausias salotas pasaulyje, jomis gardžiavomės ir vaišinome mokyklos draugus.

Nekantriai laukiame naujo iššūkio!