RESPUBLIKINĖ SOCIALINĖ AKCIJA – KONKURSAS ,,SVAJONIŲ PYRAGAS“

Spalio mėnesį Socialinių įgūdžių ugdymo klasės jaunuoliai kartu su klasės vadove Aušra Juodišiene ir mokytojo padėjėja Ingrida Rukšėniene dalyvavo Respublikinėje socialinėje akcijoje – konkurse „Svajonių pyragas“, skirtame paminėti Pyragų dieną.

Iš gamtinės medžiagos kūrė nekeptą svajonių pyragą, lavino kūrybiškumą, meninius bei socialinius gebėjimus, bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžius.

Kūrybinio darbo nuotrauka buvo viešinama virtualioje Akcijos darbų parodoje https://kelmespt.lt/, facebook paskyroje ,,Kelmės švietimo pagalbos tarnyba“. Viešo balsavimo metu surinko 167 patiktukus. Mūsų svajonių pyragas  laimėjo II-ąją vietą.

2022 m. lapkričio 7 d. mokykloje sulaukėme akcijos organizatorių asociacijos „Olimpikas“ ir Kelmės švietimo pagalbos tarnybos darbuotojų su dovanomis - pyragų kepimo reikmenimis ir pagardais.