ANTRAS IŠŠŪKIS PRIIMTAS

Projekto „Sveikata visus metus“ veiklos įsibėgėja. „Raudonskruosčiai“ gavo antrąjį iššūkį „Jaunas sportuosi – senas nedejuosi“. Kadangi mūsų komandą sudaro patys stipriausi vaikiniai, kuriems nesvetima aktyvi fizinė veikla, mums tereikėjo pasikartoti aktyvios gyvensenos naudą žmogaus sveikatai. Kartu pastatėme aktyvios gyvensenos piramidę: nuo to ką turime daryti kasdien, iki to ką turime veikti labai retai. Pažadėjome savo žiniomis pasidalinti su mokyklos draugais ir šeimos nariais.

Šią savaitę, bijodami prarasti raudonio nuo savo skruostų, dalyvavome draugiškose tarpklasinėse varžybose bei projektinėse veiklose – mokėmės plaukti bei jodinėjome su žirgais.

Kad neužsnūstume, nutarėme pasivaržyti „Kas iš jūsų aktyviausias?“. Dvi savaites rinksime taškus už aktyvią rytinę mankštą, dalyvavimą kūno kultūros pamokose, įvairias fizines veiklas lauke ir mokykloje.

Šiandien sportuosim – ateityje nedejuosim!

Socialinė pedagogė Asta Trijonienė ir specialioji pedagogė Lina Ragutskytė