Pranešimas
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/122

Tarptautinė kovos su triukšmu diena

Balandžio mėnesio paskutinį trečiadienį buvo minima Tarptautinė kovos su triukšmu diena.

4,5,6,7,10 ir socialinių įgūdžių ugdymo klasių mokiniai kartu su klasės vadovais Ona Sakalauskiene, Lina Ragutskyte, Inga Šimuliene, Ona Jokubauskiene ir Aušra Juodišienė klasių valandėlių metu kūrė plakatus „Išgirskime tylą“, kuriuose atsispindėjo garso lygio suvokimas, triukšmo padariniai mūsų organizmui, visuomenei, gamtai. Plakatų nuotraukos buvo įkeltos į Kelmės Visuomenės sveikatos biuro ir mokyklos facebook paskyras. Norintieji plakatus galėjo vertinti „patiktukais“, o daugiausiai „patiktukų“ surinkusią klasę ir visus renginio dalyvius dovanėlėmis nudžiuginio  Kelmės Visuomenės sveikatos biuro direktorė Lina Balčiūnienė. Mokiniai džiaugėsi, kad jų pastangos buvo pastebėtos ir įvertintos.

Renginį organizavo vyresn. socialinė pedagogė Ilona Kančiauskienė.