Pranešimas
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/122

Kviečiame į vasaros stovyklą - "Spalvos vaikams"

Edukacinė vaikų stovykla „Sveika gyvensena – gyvenimo būdas“ įsikūrusi  Kelmės specialiojoje mokykloje. Stovyklos veiklos remiamos įgyvendinant edukacines programas vaikų stovyklose 2020-2021 m. m. mokinių atostogų (vasaros) metu.

Stovykloje poilsiauja 7–18 metų amžiaus arba ne vyresni nei 21 metų neįgalūs asmenys (prioritetas teikiamas specialiųjų poreikių vaikams). Vaikai skirstomi šeimynomis. Neįgalieji ir turintys didelių ir labai didelių specialiųjų poreikių vaikai tolygiai paskirstomi į šeimynas.

Kiekvieną dieną praktikuojame įvairias fizinio aktyvumo formas ir propaguojame aktyvaus gyvenimo principus. Organizuojame žygius, išvykas į baseiną, boulingą. Suteikiame žinių apie sveiką gyvenimo būdą. Ugdome pažintines, kūrybines ir prigimtines galias, ekologinę savimonę ir kultūrą, draugišką bendravimą, pagarbą ir toleranciją. Organizuojame kryptingą ir turiningą laisvalaikį.

Stovykla vyks:      2021 m. liepos 26 – rugpjūčio 4 d. (10 dienų su nakvyne).

Stovyklos kaina – 300 eurų ( 30% šios sumos finansuoja TAPK2 projektas. Socialiai remtiniems vaikams projektas finansuoja 95% stovyklos kainos. Likusi suma finansuojama iš kitų šaltinių).

Informacija: tel.: 8-427-51325

{gallery}122{/gallery}